personalized jewelry,personalized name necklace

cheap nike mercurial superfly blackout

nike hypervenom black and orange

adidas predator football

personalized jewelry,personalized name necklace

cheap nike mercurial superfly blackout

nike hypervenom black and orange

adidas predator football

AKTUÁLNE Informácie a PODUJATIA | Slovenský reformovaný cirkevný zbor v Košiciach
book

Zamyslenie nad Božím slovom

Text: Jk 1, 17 – 27 „Len dobrý údel a len dokonalý dar pochádza zhora od Otca svetiel, u ktorého nieto premeny ani zatienenia (pre) odvrátenie sa. Zo svojej vôle splodil nás slovom pravdy, aby sme boli akousi prvotinou Jeho… (ČÍTAŤ VIAC)

reform_znak

Stanovisko seniorátnej rady Ondavsko – hornádskeho seniorátu Reformovanej kresťanskej cirkvi na Slovensku k aktuálnej situácii v Slovenskej republike.

Stanovisko seniorátnej rady Ondavsko – hornádskeho seniorátu Reformovanej kresťanskej cirkvi na Slovensku k aktuálnej situácii v Slovenskej republike. K súčasnej situácii v našej krajine sa chceme vyjadriť na základe Písma Svätého. Inšpiráciu vidíme u starozákonných prorokov, ktorí sa často kriticky vyjadrovali k nespravodlivosti… (ČÍTAŤ VIAC)

Tabita_2.1(1)

Darujte nám vaše 2% z dane – TABITA-diakonia

Postup pre zamestnancov v roku 2018: Požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo „Potvrdenie o zaplatení dane“.  Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane – to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech… (ČÍTAŤ VIAC)

nemocnica3

OZNAM! – Pastoračná starostlivosť v nemocniciach

Bratia a sestry! Oznamujem Vám, že duchovný Reformovanej kresťanskej cirkvi na Slovensku  Mgr. Dušan Brna,  je Ondavsko–hornádskym seniorátom Reformovanej kresťanskej cirkvi na Slovensku na obdobie od 1.1.2018  do 31.3.2018  so súhlasom duchovných Maďarského reformovaného zboru v Košiciach a Slovenského reformovaného zboru v Košiciach… (ČÍTAŤ VIAC)

SMP

POZVÁNKA! – Stretnutie manželských párov

Slovenský reformovaný cirkevný zbor v Košiciach  v rámci Národného týždňa manželstva pozýva manželské páry na spoločné stretnutie. Príďte sa posilniť na duchu i na tele, navzájom sa spoznať a podeliť o svoje príbehy (Program bude spojený so slovom, hudbou, pohybom a inými zaujímavými… (ČÍTAŤ VIAC)

NIL

Pozvánka na prezentáciu misijnej práce

21. januára 2018 o 17:00  v ref. kostole na Hrnčiarskej 9, KE Prezentácia práce „Nílskej misie“ – sestra Mária Énekešová /Egypt, Etiópia a Kongo/ + predajný bazár výrobkov z Afriky (tkané šály, pohľadnice, tašky, koreniny, … .)

finall-LOGO-Tabita_diakonia-870x429

OZNAM! – TABITA-diakonia

V zmysle pokynu Registrového úradu – Ministerstva kultúry Slovenskej republiky dochádza dňom 15. januára 2018 k zmene identifikačného čísla (IČO) a následne aj čísla účtu účelového zariadenia TABITA – diakonia takto: Názov: TABITA – diakonia Sídlo : Kováčska 69, 040 01, Košice IČO   :… (ČÍTAŤ VIAC)

M Bodis 2017

Evanjelizačné večery – Košice 2017

Srdečne vás pozývame na evanjelizačné večery v dňoch 21.- 24. 11. 2017 o 18:00 hod. Miesto: Reformovaný kostol – Hrnčiarska 9, Košice (Pri Miklušovej väznici) Hlavná téma: Chrám Boží – ste vy! (1.Kor. 3,16-17) Svedectvom slova Božieho nám poslúži náš… (ČÍTAŤ VIAC)

sola_scriptura_plagat_vystava

Výročie reformácie pripomína výstava v knižnici

Výročie reformácie pripomína výstava v knižnici   (Tlačová správa) 500. výročie reformácie si Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach (VKJB) pripomína výstavou pod názvom Sola Scriptura. Expozícia je čitateľom a návštevníkom prístupná na regionálnom oddelení VKJB na Hlavnej 48 v Košiciach do 15…. (ČÍTAŤ VIAC)

FSU_2017_A5.1

FESTIVAL SAKRÁLNEHO UMENIA KOŠICE – 2017

Opäť tu máme mesiac november, ktorý je v Košiciach spojený s Festivalom sakrálneho umenia a ním i s oslavou sv. Alžbety, patrónky mesta a košickej gotickej katedrály. V priebehu dvoch týždňov aj v tomto roku ponúkne pestrú paletu podujatí rôznych… (ČÍTAŤ VIAC)